Weterani RP i Sympatycy w Charytatywnym biegu PKO

Weterani RP i Sympatycy… pobiegane.

W PKO Biegu Charytatywnym polegającym na pokonaniu przez pięcioosobowe zespoły jak największej ilości okrążeń bieżni w przeciągu jednej godziny wzięliśmy udział w dwóch teamach… Weterani RP i Sympatycy I i Weterani RP i Sympatycy II.

Punktualnie o 10.00 bieg wystartował w 12 miastach w Polsce. Aktywność biegaczy jest przeliczana na złotówki, a uzyskaną kwotę – Fundacja PKO Banku Polskiego przekazuje na cel charytatywny, którym w tym roku było wsparcie psychiatrii i psychologii dziecięcej.

Do Łomży wyruszyliśmy przygotowani „ubraniowo” na każdą pogodę, ale… było słonecznie. Wspaniały obiekt sportowy, świetna atmosfera i przyjaźni ludzie… czy potrzeba czegoś więcej ? Drużynę Weterani RP i Sympatycy I „wystawiła” Ekipa Podlaska – pobiegli rodzinnie, i… o to chodzi. Drużynę Weterani RP i Sympatycy II wsparli… Andrzej, Marek i Ewa… czyli celnik, pracownik zakładu spożywczego BONA i… nie chciała się dziewczyna „wysypać”.

Dobrze się stało, że nie pobiegliśmy w sztafecie Bridgestone w Warszawie. Tu kasa „poszła” do dzieci, i… o to w tym wszystkim chodzi.

PS. Najstarsza uczestniczka i uczestnik eventu zostali wyróżnieni nagrodami… no nie wiem czy jest się czym chwalić, ale nagroda fajna… pozdro.

Możesz również polubić…