IV Zawody Strzeleckie Weteranów o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Weteranów Działań Poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej – 25 września 2021 r.

Zarząd Stowarzyszenia Weteranów Działań Poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza Weteranów i sympatyków Stowarzyszenia na cykliczne zawody strzeleckie,  o Puchar Prezesa Stowarzyszenia.

Zawody odbędą się w dniu 25 września 2021 r. w godz. 10.00 – 15.00,  na strzelnicy Gentleman Gun Club zarządzanej przez Fundację Wszystkie Kolory Munduru, wspomagającej służby mundurowe w zakresie sportu i rekreacji. Gentleman Gun Club – Wenus 1, 05-825 Kozerki.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu zawodów zawarte są w Regulaminie zawodów. Informacje i zgłoszenia na zawody przyjmuje Kol. Andrzej Idzikowski 509 931 885. Ilość uczestników ograniczona.

W związku, z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju zgodnie z wytycznymi MZ ilość zawodników nie może być wyższa niż 150 osób. Na terenie strzelnicy będą dostępne środki dezynfekujące do rąk. Zawodnicy proszeni są o zachowanie dystansu zgodnie z obowiązującymi rygorami dot. bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Regulamin: https://swmsw.pl/wp/wp-content/uploads/2021/08/REGULAMIN-ZAWODOW-2021.pdf

Może Ci się również spodoba