Dzienne archiwum: 19 stycznia, 2026

Jak co roku gramy z Orkiestrą

W tym roku nie będziemy reprezentowali Naszego Stowarzyszenia w Wielkim Finale WOŚP, ale licytacje na rzecz Orkiestry jak najbardziej. Kol. Krzysztof Fitrzyk właśnie wrzucił 8 pakietów (dziewiąty robi się). Pochodzą z darowizn Marka – prezesa...