Prezes Koła Dolnośląskiego Stowarzyszenia kandyduje do Rady Powiatu

Brałem udział w misji pokojowej w Kosowie, a obecnie jestem prezesem Dolnośląskiego Koła Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP i organizuję marsze weteranów, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są to działania promujące Geopark Krainę Wygasłych Wulkanów i najstarsze miasto w Polsce, uczestnicy marszu pochodzą z całego kraju.

Szanowni mieszkańcy Złotoryi, koleżanki i koledzy zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Powiatu z okręgu nr 1 miasta Złotoryja z komitetu Nie dla Partii Politycznych w Samorządzie. Jestem zobowiązany przedstawić się i opowiedzieć o sobie i swoich planach, a także poprosić o oddanie na mnie głosu w zbliżających się wyborach samorządowych.

Jestem rodowitym mieszkańcem Złotoryi, moja małżonka to Agnieszka, a nasi synowie to Wiktor i Wojtek. Przez 25 lat byłem funkcjonariuszem Policji. Z wykształcenia jestem magistrem resocjalizacji i mam zamiar spożytkować swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Znacie mnie Państwo jako administratora grupy Nasza Złotoryja, którą prowadzę już 9 lat i umieszczam na niej istotne informacje i aktualne wydarzenia. Jako honorowy dawca krwi w 2018 r. założyłem Klub Honorowych Dawców Krwi PCK i cyklicznie organizuję akcje krwiodawstwa.

Wiele lat aktywnie działam na rzecz mieszkańców naszego miasta, jestem wolontariuszem i możecie mnie Państwo spotkać wszędzie tam, gdzie są organizowane działania charytatywne, czy promujące nasze miasto i okolice. Nigdy nikomu nie odmawiam pomocy przy organizowaniu imprez okolicznościowych, wspieram każdego kto bezinteresownie ofiaruje pomóc innym niezależnie od poglądów politycznych. Jestem pełen energii, mam czas i bardzo dużo pomysłów, które chciałbym zrealizować. Jeśli mi Państwo zaufacie i oddacie na mnie głos zapewniam, że wspólnie, bez kłótni i konsekwentnie będę dążył do poprawy życia mieszkańców naszego miasta. kładąc nacisk na rozwój szpitala, a także infrastrukturę drogową. W kwestii dróg już poczyniłem odpowiednie kroki i niezależnie od władz lokalnych pozwoliłem sobie na działania, które przyniosą oczekiwane skutki. A o nich już wkrótce.

Możesz również polubić…