Weterani na Agrykoli i Biegu Powstania Warszawskiego

Po raz kolejny na terenie Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” odbył się Piknik rodzinny. Nie zabrakło atrakcji: były występy Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, pokazy, stoiska promocyjne, sportowa rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa i wspólne świętowanie 100. rocznicy powstania Policji Państwowej – o tym wszystkim przeczytacie na portalu policja.pl

Czego zabrakło w tej informacji? – przemilczano nas weteranów… Czy portal gniewa się na nas ?

Puchar Prezesa Stowarzyszenia Weteranów Działań Poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej w biegu na 5 km w konkurencji weteranów zdobył Kolega Paweł. Rozmawiając ze zwycięzcą dowiedziałem się, że jego specjalnością są dystanse długie – no cóż Pawle, Stowarzyszenie „wystawiło” 2 drużyny do Ultramaratonu Powstańca 1944, który odbędzie się w dniu 4 sierpnia br. Startujesz w sztafecie 2-osobowej – bardzo na Ciebie liczymy.

Tego samego dnia nasi weterani, Marek i Ewa, po Agrykoli, wzięli udział w biegu Powstania Warszawskiego na dystansie 10 km. Na dużej części trasy padał deszcz. Po upalnej Agrykoli, chłodne powietrze było miłą odmianą i sprzyjało dobrym czasom. 01:04:48 nie upaja, ale… niedosyt pozostaje.

no images were found

Może Ci się również spodoba