Weteran podejmie próbę wejścia na szczyt Mont Blanc

Nasz kolega Krzysztof podejmie próbę wejścia na kolejny szczyt Korony Ziemi (najwyższe szczyty poszczególnych kontynentów) – na zdjęciu Krzysztof na szczycie Aconcagua.

Relacja Krzysztofa: „Wybieram się na Monte Bianco jak warunki pogodowe dopiszą będą foty szczytowe z flagą stowarzyszenia 😊 a jak będzie w miarę ciepło to zakładam koszulkę stowarzyszenia 😊 Tak że będziemy mieli kolejny szczyt do Korony Ziemi z flagą Stowarzyszenia 😊
A co do Monte Bianco, jutro (tj. 15.06.) wyjeżdżamy z Polski. Jakoś w niedziele wieczorem dojedziemy do campingu w Val Veny koło Courmayeur – nocleg na campingu.

Dzień 1 akcji górskiej – podejście do schroniska Gonella (3071 m n.p.m.). Nocleg w schronie zimowym obok schroniska.

Dzień 2 akcji górskiej – atak szczytowy na Monte Bianco, 22 pompki dla Weteranów, kilka fotek i powrót do schroniska. Nocleg w schronie zimowym obok schroniska.

Dzień 3 akcji górskiej – zejście do Val Veny i nocleg na campingu. Ewentualnie dzień zapasowy na wypadek czekania na dobrą pogodę. Ewentualnie, w przypadku udanego ataku szczytowego dzień wcześniej, zejście do Val Veny i nocleg w namiotach na campingu.”

Krzysiu – 3mamy kciuki.

Może Ci się również spodoba